"[...]Niech cały dzień struny harfy Wszechświata brzmią melodią szczęśliwą. Wszyscy bardowie niech na ulicach i podwórkach grają na gitarach. A ten, kto już za stary, niech w tym dniu poczuje się bardzo młody, jak wiele, wiele lat temu[...]"

"[...]Żeby pokazać, jak obrazy stojące za nim niedługo przemienią się w rzeczywistość. Tysiące strun gitar wibrują teraz pod palcami dzisiejszych bardów. Kiedy wymarzyłam wszystko tam, w tajdze, oni jako pierwsi to odczuli, ich Dusze... Najpierw w jednej zapalił się falujący płomień i drgnęła cieniutka struna gitary, potem podchwyciły to i odezwały się dusze następnych. Wkrótce wielu ich usłyszy. Oni, Bardowie, pomogą zobaczyć nową zorzę, zorzę przebudzenia Dusz ludzkich. Ty usłyszysz ich pieśni, nowe pieśni powstającej zorzy.[...]"

W. Megre "Anastazja - Dzwoniące Cedry"
-------------------------------------------------

Ponieważ zakup lub choćby znalezienie w internecie tych pieśni jest trudne (zwłaszcza dla osób nieznających rosyjskiego), zamieszczamy tu wszystkie znalezione w sieci utwory Bardów. Zbiór tych piosenek możesz też otrzymać BEZPŁATNIE składając zamówienie (na dowolną kwotę) na stronie www.produktycedrowe.anastazja.org


Zbiór Pieśni Słonecznych Bardów 1 - "W Tobie wszystko jest"

Miniatura

Zbiór Pieśni Słonecznych Bardów 2 (Białoruś)

Miniatura2

Pieśni Artioma i Alisy z albumu "Lekko"(2004, Ukraina)

Miniatura3

Karawana Miłości, album "Przerosnąć siebie samego"

Miniatura4

Pieśni z albumu "Powrót do domu"

Miniatura5


-------------------------------------------------

Wybrane Nagrania z koncertów i teledyski:Koncert Karawany Miłości Słonecznych Bardów w Kijowie, 2008:Koncert Karawany Słonecznych Bardów w Dżankoju, 2007. Tatiana Swistunowa wykonuje pieśń "Rzeczka"Alona Irina - "Kropelka""Wędrowiec Wszechświata" - Siergiej SołonyjAleg i Alisa - "Słońce nad miastem"Julia Kosyrkowa i Aleg Rusak - "Kiedy rodzi się świt"

>

Bracia Zołotychin - "Przestrzeń-Światło"
Wyszukaj

Polecamy